Nacházíte se: Úvod - Velkoobchod a výroba

 

Velkoobchod a výroba

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7

Tanatex

Vyrábíme ložní povlečení, povlečení na francouzské lůžko, polštářky, prostěradla jersey, froté i micro, hotelový i bytový textil, kuchyňské ...

Husova 1809, Louny

Zuzana Jiranová - PeříčkovéNáušnice.cz

Internetový obchod specializovaný na výrobu a prodej peříčkových náušnic - náušnic z peří. Nejširší výběr v ČR. Expedice do 24 hodin.

Bílý Kopec 432, Podbořany

Zahradnictví Roglovi

Firma provozuje lesní školku borovice černé. K dispozici jsou stromky ve výšce od 1 do 4m. Borovice dodáváme s balem nebo na vánoční stromy. Plantáže s borovicemi se nacházejí v obci Třeskonice, okres Louny.

Otvovice 217, Otvovice

Firma Alena Sklenářová

Výroba a distribuce kuřecího masa a polotovarů výhradně z českých chovů. Polotovary mražené nebo chlazené.

Vroutecká 230, Podbořany

Jindra Vagnerova

výroba a prodej svící ze včelího vosku, velkoobchodní prodej medových vín a medoviny, prodej včelařských potřeb, včelařství , prodej medu a kosmetiky ze včelích produktů

Lipno 53, Žatec 1

Lenka Hořejší - ZEMAS.CZ

prodej stavebnín. Návrhy a údržby zahrad, provedení zahrad na klíč, závlahy, zahradní jezírka, drobné zemní práce, modelování terénu, zimní údržba, údržba zelených ploch obcí a obchodních center. Návrh a zpracování grafiky, propagačních letáků.

Lišany u Žatce 22, Lišany u Žatce

Velkoobchod DROGERIE Postoloprty

Prodej čistících prostředků,bytové drogerie,spotřební kosmetiky,profesionální úklidový systém a desinfekce.

Mírové náměstí 6, Postoloprty

České vinařství Chrámce, s.r.o.

Výroba, prodej a rozvoz odrůdových, známkových a sudových vín a provoz vináren.

Skršín-Chrámce 32, Skršín

BAMART SYSTEM

PRODEJ A REALIZACE stavební chemie ARDEX, panDOMO, GUTJAHR, LITHOFIN obklady, dlažby italských a španělských dodavatelů vybavení koupelen kuchyn...

Kamenická 656/56, Praha

SEMA LENEŠICE

Velkoobchod maloobchod s kompletním sortimentem potřeb pro rybaření.

Husova 284, Lenešice

JK Plast, s.r.o.

Velkoobchod a výroba obalových materiálů. Nabízíme kelímky, tácky, fólie, balicí papír a další kompletní sortiment obalů.

Postoloprtská 2767, Louny

HARTMAN a spol.

Zabýváme se výrobou a další distribucí plošně frézovaných kuchyňských dvířek nejen pro výrobce kuchyní, ale i pro maloodběratele, včetně atypických rozměrů. Specializujeme se na návrhy, výrobu a montáže kuchyňských linek, jejich zaměření a rozpočet.

Most-Čepirohy 115, Most

Flegro ivt, s.r.o.

Velkoobchodně prodáváme kancelářské a školní potřeby, obalový materiál, kancelářský papír, hygienické potřeby, mikroténové sáčky, tašky, pytle, kalkulačky, baterie, cartridge, tiskopisy, diáře a kalendáře. Více na webových stránkách.

K. J. Erbena 111/30, Most

eshop-bosch.cz

Nabízíme elektrické nářadí Bosch. K dispozici je Vám pravidelně školený tým odborníků. Většina nářadí a příslušenství skladem. Možný oso...

U Stadionu 1204, Most

SAPRIL, s.r.o.

Naše společnost vyrábí a dodává obaly a obalové materiály, kartonové krabice, kartony a tvarové výseky z vlnité lepenky, hladké lepenky, obaly z PE, sáčky, fólie, vázací a lepicí pásky, pěnové materiály, palety. Dodáváme systémem Just in Time, do 24 hodin i o víkendu.

Obrnice 71, Obrnice

FEHAS group s.r.o.

Prodáváme a rozvážíme palivové dřevo. Nabízíme jehličnaté dřevo, listnatou směs, břízu, topol a olši, tříděný dub a buk.

Jezerní 6, Most

REKULTIVACE, a.s.

Nabízíme zemědělské a rekultivační práce. Nabízíme výsadbu lesních sazenic, zalesňování a ozeleňování rekultivovaných ploch. Prořezávky lesních porostů. Zimní údržba silnic, chodníků a parkovišť.

Václava Řezáče 315, Most

RENOGUM a.s.

Výroba a prodej pryžových výrobků - antivibrační desky a izolace, pryžový granulát, pryžové dlažby a povrchy pro dětská hřiště, pod prolézačky, dlažby do výrobních hal, sportovních stadionů, do stájí, na terasy.

Most-Starý Most 1, Most

PS - světelné zdroje, s.r.o.

Velkoobchod a maloobchod se světelnými zdroji. Hlavním sortimentem jsou žárovky, výbojky, zapalovače, patice, svítidla, tlumivky a stožáry pro veřejné osvětlení.

Na Valích 1018, Louny

GMS - MOST, s.r.o.

Dodáváme kompletní sortiment: tlakové, odsávací, průmyslové, gumové, vzduchové, kovové, zahradní a požární hadice, hadicové armatury, rychlospoj...

U Stadionu 841, Most

INSTALA KRT, s.r.o.

Velkoobchod a maloobchod s instalačním materiálem. Prodáváme koupelnové doplňky, vany, sprchové kouty, koupelnový nábytek, kuchyně, sporáky. Kotle plynové, elektrické i na tuhá paliva.

Osvoboditelů 894, Louny

SALDO

On-line prodej, maloobchodní a velkoobchodní sklad. Prodáváme brusivo, řezné a brusné kotouče, brusné papíry TYROLIT, ABRASIV, KLINGSPOR, ALICO, SWATY, diamantové kotouče RENTA, drátěné kartáče KART, EXTOL, elektro nářadí NAREX, PROTOOL.

Pražská 30, Dobroměřice

proMobil

Dovážíme značkové příslušenství - baterie do mobilu, kryty, pouzdra, nabíječky, hands free, MP3, datové kabely, držáky a náhradní díly.

Česká 154, Louny

TORAKA SVIT MOST

Velkoobchod elektroinstalačním materiálem. Nabízíme kompletní sortiment jako svítidla, zdroje, el. přístroje, kabely, vodiče, spínače, zásuvky, rozváděče, jističe, krabice, měřicí a reg. technika.

Most-Čepirohy 115, Most

Poprokan, s.r.o.

Velkoobchod školní a kancelářské potřeby nabízí xerox, obálky, kotoučky do pokladen a spotřební materiál pro tiskárny a kopírky. Dále pak tonery, psací potřeby a lepidla.

Václava Majera 2669, Louny

NOVÁK - papír

Vyrábíme vánoční papír a papírové obaly. Výrobní program je zaměřen na úpravu balicích papírů, potisk balicích a vánočních papírů, výrobu papírových roliček, řezání papíru, převíjení papíru, flexografický tisk, hlubotisk, recyklaci odpadového papíru.

Peruc-Stradonice 139, Peruc

PROFIFENSTER

Výroba a montáž plastových a hliníkových oken a dveří, zimních zahrad, žaluzií, rolet, garážových vrat, protipožární dveře a dělící prosklené stěny.

Tiskařská 12, Most

WellCom

Prodáváme hutní materiál. Dále nabízíme elektrické ruční nářadí, kotvicí a upevňovací systémy, zámky a kování, svařovací techniku, brusný materiál, spojovací materiál, dveřní a okenní kování, zámky, ochranné pomůcky.

Mělecká 2638, Louny

DATEM Most

Výroba železářského zboží.

Hollarova 1936/8, Most

Junek-R, s.r.o.

Provozuje restauraci s luxusním ubytováním na hradě Hněvín a Kulturní dům.

nám. Velké mostecké stávky 4, Most

DOMES Bylany s.r.o.

Prodáváme uhlí, brikety, paliva, písek, štěrk, lomové kamenivo. Další činností je doprava sypkých hmot. Pronájem: pozemky, haly, sklady a dílny. Poskytujeme skladové služby, provozujeme celní sklad, máme železniční vlečku.

Malé Březno 74, Malé Březno

LunaSteel, v.o.s.

Provádíme rekonstrukce, opravy a výstavbu výměníkových, předávacích a směšovacích stanic tepla, parních, horkovodních, teplovodních sítí, otopných soustav a ocelových konstrukcí.

Cítolibská 2623, Louny

PÍSKY - J. Elsnic, spol. s r.o.

Těžíme a zpracováváme písky a kameniva pro stavební a betonářskou výrobu. Nabízíme certifikovaný písek a kamenivo, kačírek, štěrkopísek, štěrky, drtě.

Lišany , Lišany

Truhlářství - Vlasák

Vyrábíme kuchyňské a pracovní desky Corha, Kerocck, Staron, Corian, umyvadlové desky. Dále jsme truhlářství vyrábějící kuchyně na míru, okna i eurookna, dveře vnitřní i vnější, schody, obklady, ložnice, koupelny a kancelářský nábytek.

Nečišská 82, Dobroměřice

FCI Louny, spol. s r.o.

Nabídka aromat a základních látek pro potravinářství a kosmetiku.

Jeronýmova 674, Louny

CAMAXIS, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní cyklus vývoje a výroby nových forem pro vibrolisy. Pracujeme s konstrukcí forem, plně šroubovaných, osvědčených na str...

Sladovnická 21, Louny

Mgr. Taťána Dornová,prodej sportovních potřeb

Velkoobchodní prodej sportovních potřeb.

Poděbradova 2146, Louny

ALIMPEX - Louny, spol. s r.o.

Velkoobchod a distribuce mléčných výrobků.

Husova 1809, Louny

PRVNÍ ŽATECKÁ, a.s.

Obchodování se zemědělskými komoditami, hospodářskými zvířaty, krmnými aditivy a pohonnými hmotami.

Poděbradova 578, Louny

Rulyt, s.r.o.

Dovoz a distribuce sportovního zboží značky TRULY. Prodáváme míče pro fotbal, volejbal a ostatní sporty.

5. května 435, Dobroměřice

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?